O nas

Out of Africa - Private Luxury Safaris to luksusowa marka należąca do holenderskiego biura podróży Wine & Dine Travels, członka ekskluzywnej platformy podróży Pure Life Experiences oraz stowarzyszenia organizatorów luksusowych podróży Traveller Made®.

Jeśli podróżować, to z klasą. Out of Africa łączy swoje długoletnie doświadczenie w branży ekskluzywnych podróży z profesjonalizmem i rzetelnością oferowanych usług oraz z zamiłowaniem do win, wspaniałego jedzenia, wyjątkowych ludzi i miejsc, których nie można ominąć w życiu.

Magda Jongen - Chęciek – współwłaścicielka Out of Africa oraz Wine & Dine Travels, która reprezentuje firmę na polskim rynku. Od 11 lat organizuje luksusowe podróże na wymagającym rynku holenderskim i belgijskim, a od paru lat również polskim. Magda ma dyplom z anglistyki i MBA, mówi biegle po angielsku i niderlandzku, porozumie się również po francusku i rosyjsku.

W Afryca najbardziej poleca wybrać się do Delty Okawango w Botswanie, na pustynię Namib oraz na spotkanie z gorylami górskimi w Ugandzie.

Out of Africa Travel - ekskluzywne, szyte na miarę safari i luksusowe podróże do Afryki, czyli maestria w dopasowaniu
programu do oczekiwań naszych klientów, wirtuozeria wykonania i gwarancja niezapomnianych wrażeń.
www.out-of-africa.pl ©